Hasičská schůze - 22.01.2010
Vedení sboru v průběhu tradiční lednové schůze poděkovalo všem členům za jejich přízeň, podporu a práci pro sbor v minulém roce. Uvědomujeme si, že jejich vynikající přístup spolu s podporou našich kamarádů a rodinných příslušníků vytváří výbornou atmosféru a týmového ducha. To vše umožňuje organizovat veškeré aktivity dle našeho hesla a jednotlivých bodů roční osnovy.


„Vše, co děláme, nás baví!“

Jmenovitě jsme pak ocenili Martina Jiráka a Jaroslava Jakoubka ml. za správu našich internetových stránek, Jaroslava Jakoubka st. za stovky hodin strávených na opravě a úpravě naší stříkačky a Lenku Jonákovou za zrežírování „Krkonošské pohádky“, videozáznam možné zhlédnout v Galerii.

VideogalerieSamozřejmě jsme nemohli zapomenout ani na naše dva zasloužilé členy Josefa Čapka a Jiřího Meda. Vždyť padesát let ve sboru je opravdu hodně dlouhá doba. Starosta sboru poděkoval a předal pamětní list a sošku hasiče.
Radost nám udělali také tři naše členky Lída Kocmanová, Jitka Kazdová a Jana Fejtová, které přivedli na svět nové občánky.

Lukáš Mahel
Dan Kazda
Jan FejtV průběhu schůze došlo i na volbu vedení, nově byli zvoleni Lenka Jonáková a Martin Jirák. Gratulujeme!

Vedení sboru:

Jan Kocman - starosta
Jaroslav Jakoubek ml. - velitel
Martin Jirák - náměstek
Lenka Jonáková - jednatel
Josef Med – hospodář

Na závěr přejeme všem členům, kamarádům a rodinným příslušníků mnoho štěstí, zdraví a pohody v novém roce 2010.
Zpět